האוניברסיטה העברית בירושלים

צרו איתי קשר דרך הטופס הבא:

תפארת סולומון

מה אני עושה היום?

ירושלמית בכל רמ"ח איבריי, ילידת הרובע היהודי. לוחמת מעל ארבע שנים לשינויי יחס, מדיניות וחקיקה בכל הקשור לנפגעות ונפגעי סמי אונס. מכהנת יותר משנתיים כחברת ועד מנהל בעמותת אל הלב, הפועלת למניעת אלימות מינית, רגשית ופיזית באמצעות תכניות חינוכיות של הגנה עצמית ואומנויות לחימה מעצימות. עובדת במגזר הפרטי (הייטק) בדגש על פיתוח עסקי לחברות. ומורה ליוגה.

5 מילים שמאפיינות אותי
לוחמת, אובייקטיבית, יצירתית, מסורה, עקשנית
קצת על השאיפות שלי

אני חולמת לגרום לשינוי אמיתי לטובה בחברה בכל הקשור לגישה וטיפול בנפגעי ונפגעות סם אונס. אני שואפת להביא ליצירת חברה בטוחה, והפצת חינוך למניעת אלימות מינית דרך כלים פרקטיים ומעצימים לילדות, נערות ונשים. במקביל אני מקווה להיות מנכ"לית של חברה בעלת אימפקט כלכלי וחברתי חיובי בחברה.

השינוי שאני רוצה לראות בעולם
אני רוצה עולם בו גברים ונשים פועלים יחדיו ליצירת עולם מאפשר, מכבד, ותומך. כזה המכיר באתגרים וקשיים של כל צד, ועובד לגשר עליהם מתוך הסתכלות והדדיות ושותפות הן הדרכים הכי מדויקות להגיע להצלחה המירבית. אני רוצה עולם בו כל אחד ואחת מכירים אחריות האישית שיש להם/ן לייצור עולם טוב יותר, ולפעול מההבנה כל מעשה קטן משמעותי ויכול לפגום, או לבנות. אני רוצה שא/נשים יכירו בכך שעל ידי הצבת מטרות ויעדים, רחוקים או גדולים ככל שיהיו, כך משיגים את המטרות, וניתן להציב חדשות גבוהות יותר.
מי עוררו בי השראה
דילוג לתוכן