אוניברסיטת בר-אילן

צרו איתי קשר דרך הטופס הבא:

רנטה קוטיקוב

מה אני עושה היום?
כיום אני קצינת מבצעים במרכז מבצעים לאבטחת תעופה שם אני עובדת כראש משמרת ודואגת לתפקודו של החמ"ל במטרה לשמור על המרחב האווירי של ישראל, זוהי עבודה מאתגרת בעלת חשיבות רבה לביטחון מדינת ישראל. בנוסף, אני מנהלת צוות דיגיטל במיזם אזרחי- התנדבותי "הקבינט האזרחי" ולוקחת חלק במערך החוקרים של הקבינט במטרה להביא לקידום פיתרונות חדשניים ולשינוי מדיניות וגם מהווה חלק מצוות הדיגיטל של המיזם הסטודנטיאלי "פוליטיקאיות צעירות"
5 מילים שמאפיינות אותי
אמביציוזית, סקרנית, ביצועיסטית, נעימת הליכות.
קצת על השאיפות שלי

השאיפות המקצועיות שלי מתחלקות לעתיד הקרוב ולעתיד הרחוק. כאשר לעתיד הקרוב השאיפה היא להיות יועצת פרלמנטרית של ח"כ/ית ולהשתלב בזירה הפוליטית. והשאיפה לעתיד הרחוק היא להיות נבחרת ציבורי בזירה הארצית במטרה ליצור מדיניות שיוויונית יותר, מאוחדת יותר אשר תדאג לכלל אזרחי ישראל ותביא אופק מקצועי וכלכלי לצעירי מדינת ישראל.

השינוי שאני רוצה לראות בעולם
החלום שלי היא לראות מציאות מכילה ושיוויונית יותר, מציאות פחות אלימה ויותר אכפתית אחד כלפי השני. אני חולמת שיהיה שיח פחות אלים, עם דאגה לאוכלוסיות המוחלשות ולאיכות הסביבה. כמו כן אני חולמת ליצור חזון מכיל ומקבל יותר שבו שונים יכולו לחיות יחדיו בשלום, שבו יהיה אופק תעסוקתי כלכלי לצעירים, עולם שבו ניתן ליצור הזדמנויות לכלל הגילאים. פשוט לראות עולם יותר דואג ופחות מנוכר שבו חלה ההבנה שיש מספיק מקום לכולם ולהנמיך את השיח על מירוץ המשאבים.
מי עוררו בי השראה
דילוג לתוכן