אוניברסיטת בר-אילן

צרו איתי קשר דרך הטופס הבא:

עדן בצלאל

מה אני עושה היום?
בוגרת תואר B.A. בתקשורת ולימודי מזרח תיכון. משמשת כיועצת התקשורת של ח"כ אלינה ברדץ'-יאלוב (ישראל ביתנו). פעילה חברתית. הבעלים של קנדי, הכלבה הכי חמודה בעולם, ודואגת להתאמן באופן קבוע לפחות שלוש פעמים בשבוע.
5 מילים שמאפיינות אותי
שאפתנית, חברותית, נאמנה, דואגת, בולטת
קצת על השאיפות שלי
השאיפה שלי היא להגיע לעמדה בה אוכל להשפיע על שני נושאים שמאוד חשובים לי – שוויון מגדרי וחינוך. אני מאמינה שאוכל ליצור שינוי מהותי במערכת החינוך וכן בקידום מעמד האישה במידה ואגיע לתפקיד שיאפשר לי לפעול בנושאים אלו. זה לא משנה אם לי אם המשרה תהיה פוליטית, ציבורית או פרטית – אלך לכל מקום בו עוד אוכל להשפיע ולשנות. בנוסף, אני שואפת להתחיל ללמוד בשנת הלימודים הקרובים תואר שני בתקשורת עם התמחות בשפת גוף. התקשורת העל-מילולית תמיד עניינה אותי במיוחד ואני רוצה להתמחות בה כדי לסייע בעתיד לא.נשים שרוצים להשתפר בתקשורת בין-אישית.
השינוי שאני רוצה לראות בעולם
החלום שלי הוא ליצור שלום בין המגזרים השונים במדינת ישראל, דרך חינוך, קירוב לבבות, הבנה ולימוד הדדי. כשלומדים ומבינים משהו – מפסיקים לפחד אותו ולומדים לאהוב אותו. החיבור הזה יכול וצריך להיות במזרח התיכון ובעולם כולו. בנוסף, אני רוצה לראות עולם בו ישנו שוויון מלא בין נשים וגברים בכל היבט בחיים.
מי עוררו בי השראה
בראש ובראשונה אמא שלי. בעלת תואר שני בסיעוד ניהולי, שעבדה קשה מאוד עד שהגיעה למשרה בכירה במשרד הבריאות ולאחר מכן במגזר הפרטי. היא ההוכחה עבורי שהשקעה והתמדה תמיד יניבו תוצאות.  דמות נוספת להשראה עבורי היא חברת הכנסת שאיתה אני עובדת. אלינה היא דוקטור לתקשורת, עלתה ארצה בגיל 14 ממוסקבה והקימה משפחה. כיום היא נבחרת ציבור ודוברת שלוש שפות. גיליתי דרכה שהכול אפשרי – אם תרצו, אין זו אגדה.
דילוג לתוכן