אוניברסיטת חיפה

צרו איתי קשר דרך הטופס הבא:

לינא מוסלח

מה אני עושה היום?
היום אני סטודנטית לתואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת באוניברסיטת חיפה ועובדת כעוזרת מחקר במחלקה למנהל ומדיניות ציבורית בבית הספר למדעי המדינה, ועובדת כמזכירה במשרד עו"ד אצלנו בכפר וחונכת בפרויקט חונכות פר"ח. אני גם משתתפת בתוכנית הסטודנטיאלית- פוליטיקאיות צעירות.
5 מילים שמאפיינות אותי
אופטימית, בעלת ראיה רחבה, יסודית, סקרנית, שאפתנית
קצת על השאיפות שלי
קודם כל לסיים את התואר בהצטיינות ולהמשיך לתואר שני, אני שואפת להיכנס לזירה הפוליטית ולהתאמץ בשביל להשפיע ולקדם את החברה שלנו, כמובן אצלנו בחברה הערבית יש מעט מאוד נשים שהן מצליחות לשרוד בזירה למרות כל הקשיים של החברה כי למעשה החברה שלנו לא מעודדת נשים לצאת לזירה הפוליטית בגלל זה שהם לא רואים בנשים את היכולת להשפיע ולחולל שינוי, ותמיד נוטים לשים את האישה במעמד נחות. אני שואפת לשנות את הסטריאוטיפ הזה וכן להמשיך בדרך שאני שואפת להגיע לה.
השינוי שאני רוצה לראות בעולם
עצם זה שקיים ייצוג נמוך לנשים בזירה הפוליטית, אני מאמינה שהשינוי יתחיל מעצמי. הרי כל אחת מאתנו היא חזקה ויש לה את היכולת להנהיג דעה פוליטית ואת הכישרון לשרוד בזירה הפוליטית שכמעט ולא מתייחסת לנשים כבעלות זכות ייצוג שוויונית כמו גברים. לכן את השינוי שארצה לראות בעולם הוא ייצוג נשי גובר וצומח בכל התחומים, אני חולמת שיהיה לנשים את הזירה בה הן יוכלו לבטא את עצמן ולהנהיג דעתן.
מי עוררו בי השראה
דילוג לתוכן