אוניברסיטת חיפה

צרו איתי קשר דרך הטופס הבא:

דריה דימיטרובה

מה אני עושה היום?

כיום אני סטודנטית לתקשורת ומדעי המדינה באוניברסיטת חיפה. אני רכזת מתנדבים בפרויקט שנקרא 'שומרים על קשר', המסייע לזקני חיפה להעביר את הבדידות.

5 מילים שמאפיינות אותי
אחראית, כריזמטית, סקרנית, חברותית, בעלת מודעות עצמית וגמישות מחשבתית.
קצת על השאיפות שלי

השאיפה שלי היא לייצג את ישראל בפני ממשלות זרות וארגונים בין לאומיים ולקדם את שיתוף הפעולה עם ארצות שונות בנושאים כמו תרבות, חינוך, כלכלה ומשבר האקלים. הייתי רוצה לפתח את יחסי החוץ של ישראל ולחזק את מעמדה בזירה הבין לאומית.

השינוי שאני רוצה לראות בעולם
הייתי רוצה לראות עולם ללא רעב, עוני ואי שווין. עולם שבו הצריכה והייצור הם אחראיים, החינוך איכותי וזמין לכולם ומערכת בריאותית טובה המקדמת אורך חיים בריא לכל הגילאים. לפתח התנהגות מודעת סביבה, גם ברמת הפרט וגם ברמת מקבלי ההחלטות, למיגור תופעת משבר האקלים ולעשות הכל בשביל להפחית את הפליטות של גזי החממה. זו חובתנו המוסרית כלפי דורות הבאים להשאיר עולם שיהיה אפשר להתקיים בו.
מי עוררו בי השראה
" יש אין ספור א.נשים שראויים להערצה בעיניי, אך אני מאוד מתחברת לדרך חיים של הנסיכה דיאנה. היא נגעה בליבם של כל כך הרבה אנשים והשפיעה עלייהם בזכות האנושיות, האמפטיה והנתינה שלה. היא פעלה בענייני צדקה שונים והייתה אקטיביסטית ידועה שנלחמה למען זכויות המיעוטים. הקסם בעיני זה היכולת של דיאנה להתחבר לאנשים בצורה אמיתית וכנה, לחולל שינוי ולהפוך את העולם למקום טוב יותר דרך שלום, צדק ומוסריות."
דילוג לתוכן